KAYMAKAMIMIZ  SAYIN ŞEREF ALBAYRAK  TAZİYE , ESNAF VE GÖKLÜSPORA ZİYARETLERDE BULUNDU
         
 
          Kaymakamımız Sayın Şeref ALBAYRAK  ; Argıl mahallesinde Şimşek Ailesine Taziye ziyareti,Erikli Mahallesi ve ilkokulu , Yukarı Göklü ve Aşağı Göklü Esnaf ve Göklüspora ziyaretlerde bulundu.
 
         Argıl mahallesinde Şimşek Ailesine başsağlığı dileyip acılarını paylaştığını belirten Kaymakamımız Sayın Şeref ALBAYRAK ,vefat eden merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diledi.
         
         Argıl Mahallesinde Kaymakamlığımız ve Belediyemiz tarafından projelendirilen ve kısa zamanda  çalışmalara başlanacak alanları da yakından inceleyen Kaymakamımız Sayın Şeref ALBAYRAK ve beraberindeki heyet ;   Argıl mahalle sakinleri ve esnaflarla bir araya gelip istek ve taleplerin alınmasının  ardından Erikli mahallesine geçerek Erikli ilkokulu  öğrencileri ile bir araya geldi. Öğretmen ve öğrencilerle sohbetin ardından  öğrencilere hediye  dağıtımından sonra Erikli mahallesinden Aşağı  ve Yukarı Göklü mahallelelerine geçen Kaymakamımız Sayın Şeref ALBAYRAK ;  esnaflarımızı tek tek ziyaret edip  berebetli ve bol kazançlar diledi.Esnaf ve vatandaşlarla sohbetin ardından Göklüspor kulübü ne geçilip  yönetim ve futbolcularla  bir araya gelindi.